Верифікований профіль
1
Рік досвіду
2
Тижні на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
29
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
8199
Останній візит на сайт
3 дні тому
Мене звати Юліана, я ріелтор АН Квартал. Працюємо з нерухомістю в Ірпені та регіоні від ВСІХ надійних забудовників, маємо найбільшу базу об'ктів на вторинному ринку.

Супроводжую угоди під ключ — від першого контакту до передачі права власності.
Мій фокус — не кількість переглядів, а вигідний результат для клієнта.

Продавцям — правильна стратегія, позиціонування і продаж без втрати вартості.
Покупцям — лише ліквідні варіанти без зайвих переглядів і ризиків.

Я не створюю зайвого тиску, але беру відповідальність за результат!

Продаж паркомісць (2)

  • Квартал
    19 000 $
    995 $/м²

    Українська вул., 83б к.1-5

    паркомісце
    19 м²
    2 дні тому
    ПРОДАЖ! Паркомісце в підземному паркінгу ЖК Версаль Парк м. Ірпінь, вул. Українська, 83-Б • Площа — 19,1 м² • Підземний паркінг Зручне та комфортне місце для паркування автомобіля в сучасному житловому комплексі. Переваги: — безпечне зберігання авто — захист від погодних умов — комфортний заїзд та виїзд — сучасний підземний паркінг — зручне розташування місця Чудовий варіант як для власного користування, так і для інвестиції під оренду. Телефонуйте! [телефон приховано]
    Рієлтор
  • Квартал
    44 000 $
    1 947 $/м²

    Василя Стуса вул. (Пушкінська), 25-Б

    гараж
    23 м²
    2020 рік побудови
    3 дні тому
    ПРОДАЖ! Підземний гараж! ЖК Женев'єва, Ірпінь ЖК Женев'єва, вул. Василя Стуса. 25-Б, м. Ірпінь Пропонується до продажу зручний підземний гараж-бокс із комфортними умовами зберігання авто. • Площа — 22,6 м² • Тип — підземний бокс Переваги: — зручне та продумане розташування — теплий, сухий та чистий бокс — можливість зарядки електромобіля — закривається ролетними воротами — встановлене відеоспостереження Гараж ідеально підходить для зберігання автомобіля в будь-яку пору року, захисту від погодних умов та додаткової безпеки. Хороший варіант як для власного користування, так і для інвестиції під оренду. Телефонуйте! [телефон приховано]
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.